INFORMATION AND DATING

,

İstanbul’da saç ekimi yaptırmaya karar veren her hastanın, yolculuğun nasıl gerçekleşeceği, ne kadar süreceği ve neleri içereceği konusunda eksiksiz bilgiye ihtiyacı vardır. Tüm bunları sırayla anlatacağız.

Her şey nasıl başlıyor?

Tedaviye gitmeden önce hastanın bir ilk konsültasyon alması gerekir. Bu sırada doktor kellik bölgesinin boyutunu değerlendirebilecek ve en iyi saç ekimi seçeneğini önerebilecek. İlk muayenenin sonuçlarına göre, klinik ayrıca gelecekteki bir operasyonun maliyetinin ön tahminini de sağlayabilir. HAIRPOL kliniği, yurtdışında yaşayan hastalar için ücretsiz bir çevrimiçi video konsültasyon hizmeti sunmaktadır.

Bu sırada hasta tüm ilgi alanlarını sorabilecek ve yetkin cevaplar alabilecektir. Daha sonra ana aşama, seyahatin planlanması ve saç ekiminin kendisi gelir.

Gezinin organizasyonu

Yabancı bir hasta için kliniğe tek başına bir gezi organize etmesi çok zor olacaktır çünkü çok fazla şeyin öngörülmesi gerekecektir. Ve yaklaşan operasyondan önceki heyecan konsantre olmaya izin vermeyecek. Bu nedenle kliniğimiz seyahatinizi organize etmekle ilgilenir. Neleri içerir?

  • Varış ve ameliyat için belgelerin ve sertifikaların hazırlanmasında yardım;
  • Randevu;
  • Bilet satın alma konusunda yardım (isteğe bağlı);
  • Otel rezervasyonu ve konaklama;
  • Havaalanında buluşma ve transfer organize etme;
  • Gerekirse çeviri hizmetleri;
  • Şehir turları (isteğe bağlı).

Flört

Saç ekiminin modern yöntem ve teknikleri, uzun rehabilitasyon gerektirmeden, mümkün olan en kısa sürede başarılı operasyonların gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktadır. Bu nedenle, yolculuğun tamamı yalnızca üç gün sürecek. İşte yaklaşık bir program:

First day: Arrival to Istanbul.

Our employee will meet you at the airport and offer a transfer to the hotel. After your hotel check-in, you will go to clinic appointment for the first face-to-face consultation with doctor. The doctor will take another close look at the skin head, balding area and donor area. You will also need to do a blood test. After receiving all the data, the doctor, if necessary, clarifies the surgery plan and the amount of donor material.

Second day: Surgery and postoperative rest. 

On the day of the hair transplant, the driver will pick you up from your hotel and take you to the clinic. After procedure, you will also be escorted to the hotel so you can rest.

The third day: Postoperative consultation and departure.

Üçüncü gün bandajlama ve saç yıkama işlemi için tekrar kliniğe geleceksiniz. Doktor kafa derisini tekrar muayene edecek, size bakım kurallarını anlatacak ve gerekirse kaşıntı, ağrı veya şişliği gidermek için ilaçlar reçete edecektir. Hasta aynı gün kalkışa hazırlanabilir.

Skills

Posted on

January 3, 2021